Diyetisyen arayanların il, ilçe, semt gibi detaylı arama ile size ulaşmasını sağlayacak portalımız şuan diyetisyen kayıtlarına açıldı.

Portalimiz sektörde herhangi bir diyetisyen yada sektördeki bir firma ile ilişkisi yoktur. Yazılım firması olarak DEMSOFT YAZILIM tarafından geliştirilmektedir.

Sizde ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca makale ve diyet sayfamıza yazı göndererek katkı yapabilirsiniz. Yazılarınızın altında ek olarak iletişim bilgileriniz gösterilecektir.

Web Sitemizde ücretsiz diyetisyen kaydı yapabilirsiniz.. Hedefimiz, bir sene içinede danışanların sizlere ulaşmasında ülkemizde sayılı siteler arasında yer almaktadır. Sitemizin yayına başladıktan sonra mobil uygulamaları devreye alacağız.

Portalde sıralama kayıt sırasına göre olacağından ilk sıralarda kayıt olmanız sayfanın önlerinde çıkmanızı sağlayacaktır. Tabi ki ziyaretçi isme, ücret, il, ilçe, semte göre sıralamalar yapabilecektir. Uygulamamızda reklam almayı ayrıca düşünmekteyiz. Bu bağlamda ilgili arama bölümlerine reklam verebilirsiniz. Reklamların diğer diyetisyenlere ulaşımını engel olmamasına özen göstereceğiz